O Sabíne

Ahoj som Sabína,

Ambasádorka prevencie a zdravého životného štýlu!

Vitaj v mojom svete zdravia a prevencie.

Na úvod zopár vecí o mne. Som študentka na doktorandskom stupni v oblasti Umelej inteligencie, Automatizácie a Aplikovanej informatiky. Táto cesta mi veľmi dala, pretože som sa naučila orientovať v rámci sociálnych sietí, marketingu, dizajnov webov a programovania.

Moja cesta začala už počas vysokej školy. Čo by čert nechcel, začali ma trápiť zdravotné problémy. Rozhodla som sa zveriť do rúk lekárov, ktorí mi robili všetky možné testy. Navštívila som aj rôznych špecialistov, avšak skončilo to záverom: „Vaše výsledky sú v poriadku, nevidíme žiadne príčiny problémov.“ Takýmto štýlom som navštevovala odborníkov niekoľko rokov.

Keďže vidíš, v akom stave je naše zdravotníctvo, rozhodla som sa naštudovať si veci sama. Trvalo mi 7 rokov učenia a komunikácie s odborníkmi, kým som si pospájala súvislosti do jedného celku, ktorý ti onedlho poskytnem v mojom ebooku. Overila som si metódy tradičnej čínskej medicíny, zamerala som sa na prírodnú výživu a silu potravín.

Na návšteve u všeobecného lekára som si nechala vypracovať všetky testy. Cítila som sa perfektne a zaujímalo ma, aké výsledky mám. Bola som ohromená! Lekár sa vyjadril: „Máte výsledky vytrvalostného športovca!“, po 7 ročných problémoch, ktoré mi odzneli. Paráda!

Prednedávnom ma zarazila informácia, že „až 70% ľudí zo Slovenska nemá dobré pečeňové testy!“

Tento fakt priamo súvisí s našimi návykmi, o ktorých nám mali povedať nielen lekári, hneď po prekročení prahu ambulancie.

Tak som sa rozhodla spojiť príjemné s užitočným a dať všetky tieto informácie, ktoré pomohli nielen mne ale aj každému, kto dodržal princípy v mojom okolí, do môjho blogu. Tento blog bude priamo súvisieť so zdravím a prevenciou. A je určený každému, komu záleží na svojom zdraví. Rozhodla som sa stať sa ambasádorkou prevencie a napísať blog o tom, ako sa máš správne o seba starať v každom období! Naučila som sa, ako nelepiť dôsledky, ale riešiť vzniknuté príčiny a hlavne ako príčinám predchádzať!

A čo ma na tom napĺňa?

Mojim hnacím motorom sú ľudia, ktorí nadšení zdvihnú telefón a povedia vám: „Ďakujem za rady, veľmi sa mi zdravotne polepšilo!“ Pretože každý z nás si zaslúži informácie, ktorých výsledkom je ZDRAVIE!

Čítaj ďalej, čo všetko sa tu onedlho dozvieš!

🔸tipy na rýchle recepty zo zdravých potravín
🔸čo by ti mali povedať lekári v oblasti prevencie, hneď pri vstupe do ambulancie
🔸ako sa starať o svoje orgány pomocou potravín a prírody
🔸najnovšie trendy z oblasti prírodnej kozmetiky, výživových doplnkov
🔸s čím ti poradí čínska medicína a prečo sa jej držať
🔸tipy na bezpečné diéty a detoxy
🔸pravda o výživových doplnkoch a farmácii
🔸čo nám s telom robia antibiotiká a lieky a ako sa chrániť pri užívaní
🔸v akom stave je naše zdravotníctvo
🔸čo z potravín nám škodí a čomu sa oblúkom vyhýbať
🔸ako sa chrániť a zmierniť si priebeh pri COVIDE…


Tu sa dozvieš ešte oveľa viac! Poď s nami vytvoriť komunitu, ktorá sa nedá kŕmiť novodobými hoaxami a stará sa o svoje telo tak, ako to dlhé robili naše staré mami!

Zdravo so Sabínou Newsletter

Chceš dostávať priame tipy ohľadom zdravia a prevencie, no nevieš, kde začať?
Prihlás sa na odber newslettru. Dostaneš bonusové tipy priamo odo mňa.

Tvoje osobné údaje spracovávam v súlade so zásadami spracovania osobných údajov.